AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy

Damskie, Fioletowe

Damskie kurtki i płaszcze to niezastąpione nakrycia wierzchnie na cały rok. W zależności od pogody czy okazji można znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Wiąże się to oczywiście z doborem właściwie grubego materiału ze względu na pogodę, kroju oraz koloru. Panie naprawdę mają w czym wybierać. Zarówno płaszcze, jak i kurtki pełnią wiele praktycznych funkcji m.in.: przeciwdeszczową oraz chroniącą przed wiatrem i zimnem. Warto zaopatrzyć się w kilka klasycznych propozycji, które są zawsze na czasie i na pewno sprawdzą się przez kilka sezonów. Do tej grupy należą m.in.: klasyczny trencz, ciepła, puchowa kurtka na zimę czy kurtka jeansowa.
W przypadku wzorów, fasonów i kolorów panie mają naprawdę szeroki wybór kurtek i płaszczy. Większość sieciówek w każdej kolekcji posiada wiele propozycji do wyboru. Jeżeli chodzi o długości to najpopularniejsze są: do bioder (kurtka), do kolan lub do kostek w przypadku płaszczy. Ważne są także materiały, z których wykonywane są te nakrycia wierzchnie. Mogą być zrobione ze skóry (płaszcze, ramoneski), z tworzyw sztucznych (peleryny), ortalionu (lekkie kurtki wiosenne i letnie), z wełny, filcu itp. Taki szeroki wybór można znaleźć nie tylko w sklepach w centrach handlowych, ale także w sklepach online oraz na Allegro.
Fioletowe kurtki i płaszcze to zawsze duże wyzwanie modowe – zarówno dla pań, jak i panów. Męska część klientów sklepów odzieżowych ceni sobie wygodę i komfort, a najczęściej nie zważa na styl i kolor okrycia wierzchniego Na szczęście zaczyna się to powoli zmieniać – panowie zaczynają doceniać kolorystykę i fason kurtek oraz płaszczy. Chętnie też sięgają po kurtki fioletowe, których barwa nie przysparza większych problemów związanych z czyszczeniem odzieży. Panie natomiast upodobały sobie fioletowe kurtki za ich elegancję i nieco nonszalancką stylistykę. Fioletowa kurtka to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają ciekawych stylizacji za niewielką kwotę – dodatkowo dostępne są w wielu niestandardowych rozmiarach!
Fioletowy kolor to niekoniecznie kolor postu. Często uważa się, że obok czerni stanowi on jeden z kolorów uniwersalnych, które stają się podstawą do wykreowania ciekawych, oryginalnych setów. Sama fioletowa kurtka bądź fioletowy płaszcz również potrafią zainteresować potencjalnego klienta bądź klientkę. Damskie kurtki dostępne są w wielu odcieniach, m.in. fiołkowy, jagodowy czy ametystowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się także damskie kurtki i płaszcze w kolorze purpurowym. Odchodzi się bowiem od stereotypowego postrzegania kolorów, jako nośników znaczeń. Nieograniczona fantazja i zamiłowanie do kontrastów wśród fashionistek z pewnością pozwolą na unikalne łączenia, w których centrum znajdą się fioletowe kurtki i płaszcze.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.