AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy

Białe, Ciążowe

Białe kurtki i płaszcze najczęściej kojarzą się ze śniegowym puchem, który doskonale komponuje się z krystalicznymi odcieniami bieli kurtek i płaszczy w szczególności damskich. Białe kurtki zazwyczaj są uznawane za nieco nudne i monotematyczne, ale nie zawsze musi tak być! Kurtki i płaszcze projektowane przez kreatorów mody mogą przybierać najrozmaitsze odcienie – od krystalicznie czystych kurtek i płaszczy alabastrowych, których kolor przywodzi na myśl nieskazitelną strukturę jednego z minerałów, poprzez kurtki w kolorze kości słoniowej, przybrudzonej nieco bieli, aż po najróżniejsze odcienie jasnego beżu, lekko wpadające w szary, jak np. chamois, kremowy, ecru czy kolor perłowy.
Damskie, białe kurtki to doskonałe rozwiązanie nie tylko na zimową porę, ale także na radosne i pełne promieni słonecznych dni pełni lata. Śnieżnobiałe kurtki wykonane z najlżejszych materiałów doskonale chronią jasną karnację przed nadmiernym wpływem promieni UV, a jednocześnie chłodzą i nie powodują, że potencjalna właścicielka takiej kurtki nie czuje się komfortowo. Wiosenne okrycia wierzchnie – płaszcze i kurtki często wykonane są z tkanin naturalnych, pół- lub całkowicie przepuszczających powietrze, dzięki czemu zapewniony zostaje najwyższej jakości komfort i wygoda. Praktyczność musi jednak iść w parze z nowoczesnym designer, co starają się udowodnić projektanci kurtek i płaszczy.
Kobiety, które dowiadują się, że są w ciąży od razu myślą o nowym etapie w swoim życiu, w którym macierzyństwo będzie pełniło nadrzędną rolę. Z czasem, gdy brzuszek zaczyna się robić coraz większy, do głowy przychodzą coraz bardziej prozaiczne pytania: Co ja na siebie włożę? A gdy za oknem jest akurat późna jesień albo zima? Warto wówczas zaopatrzyć się w jedną z rodzajów kurtki ciążowej albo płaszcza ciążowego. Kurtki ciążowe szyte są z myślą o ich funkcjonalności. Projektanci, konsultując się z lekarzami, tworzą fasony, w których nie może być miejsca na jakiekolwiek zagrożenie dla dzidziusia. Nie oznacza to, że kurtki ciążowe muszą być czymś w rodzaju obszernego, mało estetycznego worka. Wprost przeciwnie!
Projektanci ciążowych kurtek (oraz ciążowych płaszczy) doskonale wiedzą, że zdrowie przyszłej mamy oraz jej dziecka jest najważniejsze. Pozwalają sobie (zresztą bardzo słusznie!) na to, by ich projekty nie były obszernymi kawałkami materiału. Stosują podobne techniki projektowe jak dla klasycznych kurtek i płaszczy. Kurtki oraz płaszcze ciążowe często wykorzystują bardzo rozbudowana paletę kolorystyczną po to, by każda Mama mogła znaleźć coś dla siebie. Rozmaite fasony klasycznych kurtek i płaszczy (parka, dyplomatka, prochowiec czy trencz) są dostosowywane do aktualnej potrzeby kobiety. Kurtka ciążowa powinna być wygodna, a kobieta ją nosząca powinna czuć się przede wszystkim komfortowo i bezpiecznie.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.