AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
Długość
  • Krótkie

Puchowe, Krótkie

Kurtki puchowe czy dłuższe płaszcze to must have w szafie każdego. Są bardzo praktyczne na zimowe mrozy i opada śniegu ze względu na ich podstawowe cechy charakterystyczne. Przede wszystkim są bardzo ciepłe. W nich nawet największe mrozy oraz długa zima nie jest straszna. Poza tym nie przepuszczają wody, co gwarantuje, że podczas zamieci śnieżnej nie grozi nikomu przemoknięcie i zmarznięcie. Ponadto przeważnie takie kurtki i płaszcze są bardzo wygodna i w zależności od jej dodatków pasuje na każdą okazję. Warto zaopatrzyć się zatem w takie wierzchnie okrycie, które na pewno starczy na lata. Na pewno znajdzie się w większości sklepów w zimowych kolekcjach.
Kurtki puchowe (tzw. "puchówki") to stały punkt każdej zimowej kolekcji dla każdego. Wiadomo, że dla kobiet projektanci przygotowują wiele wariantów i odmian tego typu odzieży. Może być ona chociażby przedłużona i służyć jako płaszcz. Poza tym w zależności od dodatków może być ona traktowana jako bardziej sportowa lub wizytowa. Obecnie na rynku pojawiają się m.in. puchowe kurtki z bufiastymi rękawami, z paskami w talii, z ozdobnymi guzikami, zapięciami itd. Także nie można narzekać na brak wyboru kolorów. Począwszy od tych klasycznych ciemnych, a kończąc nawet na kolorach neonowych lub kilkukolorowych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór kurtek i płaszczy puchowych jest ogromny.
Krótkie kurtki oraz krótkie płaszcze oferowane przez projektantów w Polsce i na świecie to przede wszystkim różnorodność pod każdym względem. Znane marki odzieżowe oferują swoim klientkom i klientom krótkie kurtki w rozmaitych fasonach. Najczęściej sięgają one do pasa (w wypadku kurtek dla kobiet). Damskie kurtki mogą posiadać ściągacze, choć nie zawsze. Projektanci pozostawiają dużą dowolność w wyborze dodatków. Krótkie kurtki są zakorzenione również w najrozmaitszych estetykach i stylistykach. W butikach i markowych sklepach spotkać można krótkie kurtki eleganckie, nawiązujące do klasycznych rozwiązań stylizacyjnych oraz zupełnie nowatorskie krótkie kurtki damskie i męskie.
Krótkie kurtki damskie oraz krótkie kurtki męskie są jednymi z najpopularniejszych modeli kurtek. Doceniane są zarówno przez męską jak i damską część klientów. Projektanci zachwycają klientów wielu marek swoimi oryginalnymi i bardzo twórczymi projektami. Krótkie kurtki (a także krótkie płaszcze) proponowane przez twórców, wykonywane są z najrozmaitszy materiałów pochodzenia naturalnego, choć należy zaznaczyć, że produkowane są również krótkie kurtki z tworzyw sztucznych takich jak nylon czy poliester. Kurtki znajdują szerokie zastosowanie w najrozmaitszych sytuacjach, spotykających człowieka każdego dnia – od spacerów, poprzez wyjście na zakupy, na wieczornym joggingu kończąc.