AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy

Puchowe, Różowe

Kurtki puchowe czy dłuższe płaszcze to must have w szafie każdego. Są bardzo praktyczne na zimowe mrozy i opada śniegu ze względu na ich podstawowe cechy charakterystyczne. Przede wszystkim są bardzo ciepłe. W nich nawet największe mrozy oraz długa zima nie jest straszna. Poza tym nie przepuszczają wody, co gwarantuje, że podczas zamieci śnieżnej nie grozi nikomu przemoknięcie i zmarznięcie. Ponadto przeważnie takie kurtki i płaszcze są bardzo wygodna i w zależności od jej dodatków pasuje na każdą okazję. Warto zaopatrzyć się zatem w takie wierzchnie okrycie, które na pewno starczy na lata. Na pewno znajdzie się w większości sklepów w zimowych kolekcjach.
Kurtki puchowe (tzw. "puchówki") to stały punkt każdej zimowej kolekcji dla każdego. Wiadomo, że dla kobiet projektanci przygotowują wiele wariantów i odmian tego typu odzieży. Może być ona chociażby przedłużona i służyć jako płaszcz. Poza tym w zależności od dodatków może być ona traktowana jako bardziej sportowa lub wizytowa. Obecnie na rynku pojawiają się m.in. puchowe kurtki z bufiastymi rękawami, z paskami w talii, z ozdobnymi guzikami, zapięciami itd. Także nie można narzekać na brak wyboru kolorów. Począwszy od tych klasycznych ciemnych, a kończąc nawet na kolorach neonowych lub kilkukolorowych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór kurtek i płaszczy puchowych jest ogromny.
Różowe kurtki to rozwiązanie niezwykle oryginalne, choć niebezpieczne – warto zatem zachować pewnego rodzaju stosowność i umiar, jeśli chodzi o kolor różowy. Delikatna przestroga tyczy się również w przypadku różowych płaszczy. Kolor różowy jest bowiem jednym z intensywniejszych i bardziej neonowych kolorów w całej rozbudowanej palecie barw. Różowe kurtki i płaszcze przybierają jednak czasem zdecydowanie spokojniejsze tony – przykładem może stać się delikatna łososiowa kurtka damska, która świetnie współgra z klasycznymi jeansami. Dobrym rozwiązaniem może okazać się również forma klasycznego trenczu z szerokim paskiem wiązanym w talii, utrzymanym w odcieniu arbuzowym bądź liliowym.
Projektanci odzieży damskiej prześcigają się, by oprócz klasycznych, standardowych odcieni różowego, kurtki damskie cechowały się oryginalnością i niepowtarzalnością. Często różowe kurtki i płaszcze konfrontowane są z innymi, równie ostentacyjnymi kolorami, czego efektem stają się niesamowicie abstrakcyjne (i bardzo unikatowe) kurtki damskie typu parka. Drobne wstawki różowych tkanin pojawiają się również w kurtkach i płaszczach męskich. Zupełną niszę odzieżową stanowią męskie okrycia wierzchnie, których podstawowym, bazowym kolorem staje się różowy. Różowy wciąż pozostaje zarezerwowany dla damskiej części klientów z dobrym skutkiem – różowe kurtki i płaszcze zachwycają swoją formą i dobrym wykonaniem.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.