AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Bershka

Bershka, Łączone materiały

Bershka to marka, której ojczyzną jest Hiszpania. Grupą docelową, do której kieruje swoje produkty są młodzi ludzi pasjonujący się modą. Żyją oni szybko i intensywnie czerpią z wynalazków współczesnego świata, a odzież i dodatki od Bershka służą im do kreowania świeżego i stylowego wizerunku. Wbrew pozorom młodzi klienci są bardzo wymagający, aby zaspokoić ich wymagania marka Bershka musi tworzyć swoje kolekcje z uwzględnieniem najnowszych światowych trendów. Także jakość musi iść w parze z przystępną ceną. Dostępne w sklepach kolekcje są bardzo różnorodne. Każdy młody klient (kobieta i mężczyzna) będzie w 100% zadowolony z zakupów.   
Kurtki i płaszcze Bershka, odzwierciedlające młodzieżowy styl, są bardzo różnorodne pod wieloma względami. Każda ma niepowtarzalny wygląd, a ich cechą charakterystyczną są zastosowane materiały: skóra, len, bawełna, czy dżins. Młode panie mogą wybrać wyjątkową krótką kurteczkę wykonaną z przezroczystego plastiku, która swoim wyglądem nawiązuje do znanych wszystkim płaszczy przeciwdeszczowych. Natomiast bawełniana kurtka typu parka w kolorze khaki idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. Także panowie mogą znaleźć w Bershka kurtkę odpowiednią dla siebie. Na przykład dżinsowy płaszcz z kapturem. Ten płaszcz typu parka wygląda nietuzinkowo i jest bardzo wygodny.
Epoka postmodernizmu przyniosła ze sobą niezwykłe, unikalne połączenia pozornie nieprzystających do siebie elementów. Postmodernizm nie ominął także płaszczyzny modowej. Wielu projektantów korzysta ze zdobyczy tego nurtu kulturalno-artystycznego, wprzęgając w swoje projekty choćby unikalne, nietypowe łączenia materiałów. Przykładem takich prac są choćby kurtki z łączonych materiałów. Twórcy kolekcji odzieży chętnie łączą ze sobą najrozmaitsze tkaniny. Również płaszcze często wykonywane są z łączonych materiałów – podkreślona zostaje w ten sposób nowa jakość współczesnej estetyki. Kurtki z łączonych materiałów dostępne są zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej.
Kurtki, w których wykorzystane zostały łączone materiały z pewnością zasługują na dostrzeżenie w gąszczu rozmaitych stylizacji. Nie bez powodu kurtki z łączonych materiałów zyskały sobie miano postawangardowych, małych cudów sztuki. Pomysł na łączone materiały przyświeca projektantom wielu domów mody na całym świecie. Bardzo często łączone zostają ze sobą skóra (sztuczna albo pochodzenia naturalnego) z tkaninami, do których produkcji wykorzystywana jest bawełna bądź wełna. Uzyskane w ten sposób efekty stylizacyjne sprzyjają nowoczesnym rozwiązaniom modowym. Kurtki i płaszcze z łączonych materiałów wpisują się tym samym w szeroko rozumianą współczesność.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.