AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Mango

Mango, Panterka (cętki), Sztuczne futro

Mango jest marką, która od wielu lat jest na szczytowych pozycjach na światowych listach popularności marek odzieżowych. Doceniają ją głównie kobiety za oryginalne połączenia kolorów, ciekawą stylistykę i bezkompromisowy, nowoczesny wygląd. Mango w swojej rozbudowanej ofercie posiada także niesamowicie kobiece kurtki oraz płaszcze, które zachwycają swoją nienaganną, ponadczasową elegancją. Kurtki marki Mango skierowane są do wszystkich kobiet, które lubią nowoczesną estetykę, natomiast płaszcze tej marki często odwołują się do tradycyjnych rozwiązań stylizacyjnych, w których dominuje odrobina wyrafinowanego luksusu, połączona z nowatorstwem formalnym.
Kurtki oraz płaszcze Mango dostępne są w wielu fasonach. Damskie kurtki, które można odnaleźć na wieszakach butików tej marki zachwycają niebanalnymi rozwiązaniami. Oryginalne, wielokolorowe kurtki typu parka z rozbudowanymi motywami geometrycznymi skierowane są do wszystkich fashionistek ceniących sobie kreatywność. W ofercie Mango znaleźć można także nieco drapieżne kurtki ramoneski, które nawiązują do stylistyki militarnej i motocyklowej. Wiosenno-letnie kurtki podkreślają kobiecą sylwetką wraz z jej pięknymi krągłościami! Projektanci szczególną wagę przywiązują do tego, by kurtki i płaszcze Mango nie tylko pięknie wyglądały, ale także by były wygodne i praktyczne.
Panterka, lub po prostu „cętki”, to najpopularniejszy zwierzęcy motyw który nie wychodzi z mody od wielu sezonów, co potwierdzają kolekcje topowych projektantów. Jest to deseń który ma wiele twarzy: może być niesamowicie kobiecy, seksowny lub też rockowy. Niestety, decydując się na tego typu nadruk trzeba posiadać pewne wyczucie stylu, ponieważ łatwo jest się w tym wypadku otrzeć o kicz. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie jednej części garderoby z takim printem natomiast reszta stylizacji powinna pozostać gładka. Co więcej, aby uniknąć tandetnego wyglądu, trzeba zwrócić uwagę na jakość ubrania posiadającego cętki!
Panterka to wzór efektowny, rzucający się w oczy, a w odpowiednim zestawieniu nieprzeciętnie stylowy. Panterki występują w przeróżnych wersjach kolorystycznych, czasem są to udane eksperymenty, innym razem niezbyt. Niemniej jednak warto jest czasem zaryzykować aby przełamać monotonię w naszych stylizacjach! Motyw cętek może być bardzo zróżnicowany, na uwagę zasługuje zdecydowanie nadruk dużych cętek żyrafy. Wiele płaszczy oraz kurtek posiada ów print. Trencze, kurtki sportowe, przeciwdeszczowe – wszystkie te okrycia są dostępne z motywem panterki, nadrukowanym na całej powierzchni bądź tylko miejscowo, jak, chociażby, na kieszeniach czy kołnierzu.
Sztuczne futro jest idealna alternatywą dla wszystkich osób, którym zależy na życiu zwierząt, nazywanych przez współtwórców przemysłu odzieżowego tzw. zwierzętami futerkowymi. Nie przyczyniając się nadmiernego zabijania zwierząt, można zaopatrzyć się futro, które w dotyki jest niemalże identyczne z naturalnym. Sztuczne futro zostaje wykorzystywane przez projektantów do tworzenia kurtek oraz płaszczy. Płaszcze ze sztucznego futra (podobnie jak kurtki ze sztucznego futra) skierowane są w głównej mierze do kobiet, które cenią sobie luksus i ponadczasową elegancję utrzymaną w duchu burżuazyjno-mieszczańskim. Każda kobieta z klasą powinna w swojej szafie mieć choć jedną kurtkę lub płaszcz ze sztucznego futra.
Damskie kurtki ze sztucznego futra oraz damskie płaszcze wykonane ze sztucznego futra zostają często wykorzystywane przez Współczesne nurty modowe, jak choćby street fashion. Stylistyka mody ulicy w pełni akceptuje kurtki oraz płaszcze ze sztucznego futra, które w połączeniu z pozornie niepasującymi tkaninami oraz fasonami mogą stworzyć powalający z nóg efekt stylizacyjny. Krótkie kurtki ze sztucznego futra często zestawione zostają z szortami w neonowych, rażących kolorach, tworząc w ten sposób doskonałe zestawienie. Długie płaszcze wykonane ze sztucznego futra świetnie nadają się na mroźne dni i popołudnia, gdy za oknem szaleje zamieć śnieżna a świat przykryła gruba warstwa białego puchu.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.