AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Orsay

Orsay, Ciążowe

Orsay jest marka, która znalazła uznanie wśród kobiet, ceniących sobie nowoczesne rozwiązania stylizacyjne. Ubrania tej marki charakteryzują się ponadczasową kobiecością. W swoim szerokim asortymencie odzieżowym, Orsay proponuje wspaniale wykonane kurtki i płaszcze damskie. Wszystkie okrycia wierzchnie prezentują się ciekawie, a co najważniejsze – niebanalnie. Projektanci współpracujący z marką Orsay dbają o to, by damskie kurtki nie tylko pięknie wyglądały, ale także cechowały się praktycznością. Dlatego właśnie każdego roku proponują zarówno kurtki jesienno-zimowe, zaopatrzone w specjalne ocieplenie, jak i kurtki wiosenno-letnie, wykonane z lekkich, przewiewnych materiałów, zapewniających niesamowity komfort.
Kurtki oraz płaszcze Orsay uszeregowane kolorystycznie na wieszakach w charakteryzują się przede wszystkim różnorodnością fasonów. Wszystkie kobiety, które cenią sobie indywidualizm oraz kreatywne podejście do mody, z pewnością zachwycą się bardzo oryginalnymi, wielobarwnymi kurtkami wiosennymi, które świetnie współgrają ze zmienną, wiosenną pogodą. Letnie kurtki Orsay to zazwyczaj typowe kurtki typu parka, zachowujące jednak odrobinę subtelnej kobiecości i ponętności. Kurtki jesienno-zimowe oraz płaszcze zimowe często nawiązują do tradycyjnych fasonów, wśród których dominują przede wszystkim: różnobarwne trencze z dwoma rzędami oryginalnych guzików, czy jesienne prochowce.
Kobiety, które dowiadują się, że są w ciąży od razu myślą o nowym etapie w swoim życiu, w którym macierzyństwo będzie pełniło nadrzędną rolę. Z czasem, gdy brzuszek zaczyna się robić coraz większy, do głowy przychodzą coraz bardziej prozaiczne pytania: Co ja na siebie włożę? A gdy za oknem jest akurat późna jesień albo zima? Warto wówczas zaopatrzyć się w jedną z rodzajów kurtki ciążowej albo płaszcza ciążowego. Kurtki ciążowe szyte są z myślą o ich funkcjonalności. Projektanci, konsultując się z lekarzami, tworzą fasony, w których nie może być miejsca na jakiekolwiek zagrożenie dla dzidziusia. Nie oznacza to, że kurtki ciążowe muszą być czymś w rodzaju obszernego, mało estetycznego worka. Wprost przeciwnie!
Projektanci ciążowych kurtek (oraz ciążowych płaszczy) doskonale wiedzą, że zdrowie przyszłej mamy oraz jej dziecka jest najważniejsze. Pozwalają sobie (zresztą bardzo słusznie!) na to, by ich projekty nie były obszernymi kawałkami materiału. Stosują podobne techniki projektowe jak dla klasycznych kurtek i płaszczy. Kurtki oraz płaszcze ciążowe często wykorzystują bardzo rozbudowana paletę kolorystyczną po to, by każda Mama mogła znaleźć coś dla siebie. Rozmaite fasony klasycznych kurtek i płaszczy (parka, dyplomatka, prochowiec czy trencz) są dostosowywane do aktualnej potrzeby kobiety. Kurtka ciążowa powinna być wygodna, a kobieta ją nosząca powinna czuć się przede wszystkim komfortowo i bezpiecznie.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.