AleKurtki.pl

Aktywne filtry

Salomon, Zimowe

Salomon to jedna z wiodących marek odzieży i obuwia sportowego w Polsce. Szerokie uznanie wśród klientów i klientek zyskała dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów. Znaczną uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn przykuwają sportowe kurtki oraz sportowe płaszcze w wersji damskiej i męskiej. Wszystkie kurtki i płaszcze Salomon odznaczają się czymś, co należałoby określić jako sportową elegancję. Wszystkie panie doceniają fakt, że kurtki Salomon dostępne są w niemal każdym odcieniu – paleta kolorystyczna jest bardzo rozbudowana. Ponadto wszystkie kurtki damskie są bardzo praktyczne, zapewniają kompleksową ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, dlatego świetnie nadają się do uprawiania sportu. 
Kurtki Salomon odznaczają się niebywałą wręcz praktycznością. Każda kurtka sportowa posiada szereg kieszeń, które przydają się w najmniej oczekiwanych momentach. Projektanci współpracujący z marką Salomon w swoich projektach wykorzystują najwyższej klasy materiały – zarówno pochodzenia naturalnego, jak i tkaniny sztuczne. Damskie kurtki Salomon wykorzystują najrozmaitsze rozwiązania. Pojawiają się kurtki na zamek (suwak), kurtki na rzepy czy kurtki z napami. Wszystkie okrycia wierzchnie doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju piesze wędrówki po górach, a także wykorzystywane są podczas uprawiania sportów zimowych – Salomon proponuje bowiem kurtki snowboardowe, kurtki narciarskie oraz kurtki nordic walking. 
Kurtki i płaszcze zimowe to najważniejsze nakrycie wierzchnie spośród innych. Ich zadaniem jest głównie ochrona przed mrozem i śniegiem. Ponadto jest to modny dodatek stroju, który powinien sprawiać, że nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej stylizacji zimowej. Niezależnie od płci wyróżnić można wiele odmian kurtek i płaszczy. Oczywiście najbardziej charakterystyczne są zapewne ocieplane kurtki puchowe pikowane, ale należy także wymienić wełniane płaszcze. Wśród pań popularnością cieszą się także długie do kostek futra, a także kożuchy. Takie nakrycia wierzchnie bardzo dobrze wyglądają z odpowiednio dobranymi rękawiczkami i czapką na zimę.
Nudne, ciemne kurtki i płaszcze zimowe już dawno odeszły do lamusa. Teraz królują żywe, jasne, a nawet neonowe kolory, które ożywiają zimową stylizacje nie tylko na co dzień, ale też na stoku. W zależności od okazji kurtki i płaszcze mają różne długości. Na co dzień warto wybrać kurtkę lub płaszcz puchowy. Na wieczorne wyjście do teatru czy na kolacje idealnie pasować będzie długie do kostek futro. Zaś dla mężczyzny wełniany, elegancji płaszcz. Na wypady w góry lub weekendowe spacery świetnie sprawdzą się wygodne i lekkie kurtki, które zapewnią odpowiednią ciepłotę ciała, ale nie doprowadzając do przegrzania. 

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.