AleKurtki.pl

Aktywne filtry

Tiffi, Zimowe

Tiffi jest marką, którą można scharakteryzować angielskim określeniem – modern. Swoją rozbudowaną ofertę modową kieruje do nowoczesnych kobiet, dla których niezależność, otwartość i pewność siebie są priorytetami w życiu prywatnym i zawodowym. Bogaty asortyment obejmuje niemal wszystkie części kobiecej garderoby, jednak projektanci szczególną wagę przywiązują do kurtek i płaszczy. Okrycia wierzchnie marki Tiffi odznaczają się unikalnym podejściem do tradycyjnych fasonów. Wspaniałe płaszcze Tiffi nawiązują do klasycznych wzorców – pojawiają się dwurzędowe trencze w mocno nasyconych odcieniach, a także lekkie i przewiewne prochowce w prawdziwe brytyjskim stylu. 
Kurtki i płaszcze Tiffi charakteryzują się różnorodnością formalno-stylizacyjną ale utrzymane są w stylu eleganckim. Rozmaite fasony, wykorzystywane przez projektantów, współpracujących z tą marką odzyskują dawny blask. Bardzo ciekawie prezentują się pikowane płaszcze, które świetnie sprawdzają się w mroźne, zimowe dni. Projektanci Tiffi często sięgają do naturalnych materiałów – w szczególności upodobali sobie wełnę, bawełnę oraz futro (najczęściej sztuczne). Tak skonstruowane płaszcze doskonale współgrają z ludzką skórą. Wiosenno-letnie kurtki Tiffi to przede wszystkim szaleństwo kolorystyczne – pojawiają się lekkie kurtki parki z fantazyjnymi ściągaczam oraz kurtki w stylu outdoor.
Kurtki i płaszcze zimowe to najważniejsze nakrycie wierzchnie spośród innych. Ich zadaniem jest głównie ochrona przed mrozem i śniegiem. Ponadto jest to modny dodatek stroju, który powinien sprawiać, że nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej stylizacji zimowej. Niezależnie od płci wyróżnić można wiele odmian kurtek i płaszczy. Oczywiście najbardziej charakterystyczne są zapewne ocieplane kurtki puchowe pikowane, ale należy także wymienić wełniane płaszcze. Wśród pań popularnością cieszą się także długie do kostek futra, a także kożuchy. Takie nakrycia wierzchnie bardzo dobrze wyglądają z odpowiednio dobranymi rękawiczkami i czapką na zimę.
Nudne, ciemne kurtki i płaszcze zimowe już dawno odeszły do lamusa. Teraz królują żywe, jasne, a nawet neonowe kolory, które ożywiają zimową stylizacje nie tylko na co dzień, ale też na stoku. W zależności od okazji kurtki i płaszcze mają różne długości. Na co dzień warto wybrać kurtkę lub płaszcz puchowy. Na wieczorne wyjście do teatru czy na kolacje idealnie pasować będzie długie do kostek futro. Zaś dla mężczyzny wełniany, elegancji płaszcz. Na wypady w góry lub weekendowe spacery świetnie sprawdzą się wygodne i lekkie kurtki, które zapewnią odpowiednią ciepłotę ciała, ale nie doprowadzając do przegrzania. 

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.