AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy

Kurtki, Do biegania

Kurtka to taka część garderoby, którą używa się o każdej porze roku i trudno znaleźć inny, praktyczniejszy zamiennik. Oczywiście w zależności od pogody i temperatury nosi się różne ich odmiany. Do typowych must have w każdej szafie, niezależnie, czy męskiej, czy damskiej, należy zaliczyć: oczywiście ciepłą kurtkę na zimę, kurtkę przejściową na wiosnę i jesień np. ortalionową, jeansową lub skórzaną, lżejszą na wiosnę, która także sprawdzi się w letnie, chłodniejsze wieczory oraz cieplejszą i grubszą na jesień, a także przeciwdeszczową, o ile jedna z wyżej wymienionych nie spełnia tej funkcji.
Kurtki robione są z przeróżnych materiałów. Wyróżnia je wiele wzorów, kolorów czy zdobień, a także wiele ich odmian. Obecnie najbardziej znanymi są kurtki: jeansowe (tzw. katany), ramoneski (ze skóry lub PCV), pilotki, kurtki puchowe na zimę lub lżejsze puchowe na jesień, jak również parki czy budrysówki. Czy na przykład kurtki w żywych kolorach, które wyróżniają się z tłumu i ożywiają nawet najbardziej szary dzień. Natomiast skórzana ramoneska to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać rockowego wyrazu swojej stylizacji. Każda kurtka ma swój urok, jednak przy jej wyborze należy kierować się przede wszystkim jej przeznaczeniem na daną pogodę. 
Damskie kurtki do biegania to jeden z najważniejszych elementów, które każda kobieta aktywna fizycznie powinna mieć w swojej szafie, względnie na wieszaku w przedpokoju. Najczęściej kurtki do biegania wykonane są z lekkich materiałów, które nie przepuszczają powietrza. Warto zaznaczyć, że osoby uprawiające sport – zarówno mężczyźni jak i kobiety – nie rezygnują z joggingu zimą. Wprost przeciwnie! Standardowa kurtka do biegania musi posiadać podszewkę ze specjalnych materiałów, które zatrzymują ciepło. Lekkie okrycie wierzchnie do biegania powinno nie utrudniać wykonywania ruchów i chronić ciało przed wychłodzeniem, dlatego doskonałym rozwiązaniem okazują się ściągacze oraz kaptur na mniej lub bardziej deszczowe dni.
Kutki do biegania przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – a nie należy przy okazji zapominać o najmłodszych sportowcach, którzy również cenią sobie komfort i wygodę podczas codziennego joggingu. Klatka piersiowa, tors oraz głowa to punkty strategiczne w organizmie człowieka, które kurtka do biegania powinna dokładnie i szczelnie chronić przed przegrzaniem, ale również przed wychłodzeniem. Kurtki do biegania dostępne są w wielu wariantach i fasonach. Panie często preferują kurtki do biegania taliowane, które doskonale podkreślają piękne, smukłe i wysportowane ciało. Panowie częściej cenią sobie praktyczną stronę kurtek – muszą być wytrzymałe i wykonane z najlepszej jakości materiałów.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.