AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy

Kurtki, Motocyklowe (na motor)

Kurtka to taka część garderoby, którą używa się o każdej porze roku i trudno znaleźć inny, praktyczniejszy zamiennik. Oczywiście w zależności od pogody i temperatury nosi się różne ich odmiany. Do typowych must have w każdej szafie, niezależnie, czy męskiej, czy damskiej, należy zaliczyć: oczywiście ciepłą kurtkę na zimę, kurtkę przejściową na wiosnę i jesień np. ortalionową, jeansową lub skórzaną, lżejszą na wiosnę, która także sprawdzi się w letnie, chłodniejsze wieczory oraz cieplejszą i grubszą na jesień, a także przeciwdeszczową, o ile jedna z wyżej wymienionych nie spełnia tej funkcji.
Kurtki robione są z przeróżnych materiałów. Wyróżnia je wiele wzorów, kolorów czy zdobień, a także wiele ich odmian. Obecnie najbardziej znanymi są kurtki: jeansowe (tzw. katany), ramoneski (ze skóry lub PCV), pilotki, kurtki puchowe na zimę lub lżejsze puchowe na jesień, jak również parki czy budrysówki. Czy na przykład kurtki w żywych kolorach, które wyróżniają się z tłumu i ożywiają nawet najbardziej szary dzień. Natomiast skórzana ramoneska to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać rockowego wyrazu swojej stylizacji. Każda kurtka ma swój urok, jednak przy jej wyborze należy kierować się przede wszystkim jej przeznaczeniem na daną pogodę. 
Niemal każdy chłopiec – ten mały i ten nieco większy – marzy o tym, by w przyszłości posiadać motocykl. Interesują go również cała obszerna garderoba motocyklisty – a jej podstawą jest z pewnością kurtka motocyklowa. W zależności od wybranego modelu dwukołowca należy zaopatrzyć się w konkretne modele kurtek motocyklowych. Mogą to być okrycia wykonane ze skóry (ekologicznej bądź naturalnej) dla miłośników klasycznych, wielkich maszyn. Amatorzy szybkich, nowoczesnych motocykli z pewnością będą zadowoleni z użytkowania kurtek na motor wykonanych z materiałów sztucznych, które doskonale chronią ciało – przede wszystkim klatkę piersiową – przed wiatrem oraz wszelkimi niedogodnościami atmosferycznymi.
Największą miłością motocyklisty – oprócz jego motocykla – jest jego kobieta. W ostatnich latach zauważamy zdecydowany wzrost zainteresowania dwukołowymi maszynami wśród kobiet, które chętnie nagazują się w jazdę na motorze – zarówno jako pasażer, ale przede wszystkim jako kierowca. Damskie kurtki motocyklowe są wykonane z podobnych materiałów, co kurtki męskie, jednak odznaczają się zdecydowanie ciekawszymi wykończeniami i zdobieniami. Liczne przeszycia i napy na kurtkach na motor zdecydowanie uatrakcyjniają ich męski (i momentami nieco nudny) charakter. Każda zagorzała miłośniczka jazdy na motorze znajdzie coś dla siebie – od klasycznych kurtek skórzanych, po kurtki z nowoczesnym sznytem postmoderny.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.