AleKurtki.pl

Aktywne filtry

Kurtki, Campus

Kurtka to taka część garderoby, którą używa się o każdej porze roku i trudno znaleźć inny, praktyczniejszy zamiennik. Oczywiście w zależności od pogody i temperatury nosi się różne ich odmiany. Do typowych must have w każdej szafie, niezależnie, czy męskiej, czy damskiej, należy zaliczyć: oczywiście ciepłą kurtkę na zimę, kurtkę przejściową na wiosnę i jesień np. ortalionową, jeansową lub skórzaną, lżejszą na wiosnę, która także sprawdzi się w letnie, chłodniejsze wieczory oraz cieplejszą i grubszą na jesień, a także przeciwdeszczową, o ile jedna z wyżej wymienionych nie spełnia tej funkcji.
Kurtki robione są z przeróżnych materiałów. Wyróżnia je wiele wzorów, kolorów czy zdobień, a także wiele ich odmian. Obecnie najbardziej znanymi są kurtki: jeansowe (tzw. katany), ramoneski (ze skóry lub PCV), pilotki, kurtki puchowe na zimę lub lżejsze puchowe na jesień, jak również parki czy budrysówki. Czy na przykład kurtki w żywych kolorach, które wyróżniają się z tłumu i ożywiają nawet najbardziej szary dzień. Natomiast skórzana ramoneska to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać rockowego wyrazu swojej stylizacji. Każda kurtka ma swój urok, jednak przy jej wyborze należy kierować się przede wszystkim jej przeznaczeniem na daną pogodę. 
Campus to polska marka, która od 1997 roku działa w branży turystycznej oferując swoim klientom buty, odzież sportową, a także profesjonalne akcesoria takie jak: plecaki, namioty, czy śpiwory. Produkty tej marki wyglądają odlotowo, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Wszystko dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów i rozwiązań technologicznych. Odzież marki Campus są wodoodporne i oddychające, dzięki temu zapewniają komfort użytkowania w różnych warunkach pogodowych. Campus wykorzystuje tylko najlepsze materiały i daje swoim klientom gwarancję najwyższej jakości. Wybierając się na wycieczkę warto rozważyć zakup ubrań tej marki.   
Sportowe kurtki marki Campus są odpowiednie na różne warunki pogodowe. Bardzo praktyczna jest damska kurtka przeciwdeszczowa w czarnym kolorze. Wodoodporna o anatomicznym kształcie zapewnia swobodę ruchów. Elementy odblaskowe dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo na trasie. Campus produkuje nie tylko lekkie kurtki na ciepłe dni, ale również zimowe. Panie mogą wybrać wodoodporną i oddychającą kurtkę ocieplaną polarem. Kurtka posiada kaptur, który można schować do kołnierza i wyciągnąć w razie potrzeby. Panowie również mogą wybrać sportową kurtkę odpowiednią na każdą porę roku, która spełni wszystkie ich oczekiwania. 

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.