AleKurtki.pl

Aktywne filtry

Kurtki, Iguana

Kurtka to taka część garderoby, którą używa się o każdej porze roku i trudno znaleźć inny, praktyczniejszy zamiennik. Oczywiście w zależności od pogody i temperatury nosi się różne ich odmiany. Do typowych must have w każdej szafie, niezależnie, czy męskiej, czy damskiej, należy zaliczyć: oczywiście ciepłą kurtkę na zimę, kurtkę przejściową na wiosnę i jesień np. ortalionową, jeansową lub skórzaną, lżejszą na wiosnę, która także sprawdzi się w letnie, chłodniejsze wieczory oraz cieplejszą i grubszą na jesień, a także przeciwdeszczową, o ile jedna z wyżej wymienionych nie spełnia tej funkcji.
Kurtki robione są z przeróżnych materiałów. Wyróżnia je wiele wzorów, kolorów czy zdobień, a także wiele ich odmian. Obecnie najbardziej znanymi są kurtki: jeansowe (tzw. katany), ramoneski (ze skóry lub PCV), pilotki, kurtki puchowe na zimę lub lżejsze puchowe na jesień, jak również parki czy budrysówki. Czy na przykład kurtki w żywych kolorach, które wyróżniają się z tłumu i ożywiają nawet najbardziej szary dzień. Natomiast skórzana ramoneska to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać rockowego wyrazu swojej stylizacji. Każda kurtka ma swój urok, jednak przy jej wyborze należy kierować się przede wszystkim jej przeznaczeniem na daną pogodę. 
Iguana jest to firma odzieżowa powstała w 1996 roku w Hong Kongu. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji outdoorowej odzieży sportowej. Marka Iguana nastawiona jest na projektowanie i produkcję doskonałej jakości odzieży, a także na dystrybucję gotowych produktów do Europy. Marka Iguana ma bardzo szeroką ofertę ubrań skierowaną zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Kurtki, spodnie, koszulki, szorty, różnego rodzaju dodatki (rękawice, kapelusze), czy wszelkie akcesoria produkowane są z myślą o konkretnej dyscyplinie sportu, jaką będą uprawiać użytkownicy danego produktu (np. narciarstwo, fitness). 
Kurtki Iguana przeznaczone są do zadań specjalnych i dostępne są w wersji damskiej i męskiej. Kurtki te muszą być wygodne, zapewniać swobodę ruchów oraz chronić przed trudnymi warunkami pogodowymi. Kurtki marki Iguana to między innymi okrycia wierzchnie idealne na zimę. Na przykład damska puchowa kurtka w kolorze czarnym posiadająca kaptur z futerkiem, czy ocieplana damska kurtka 3 w 1 w czarnym kolorze z jasnoniebieskimi wstawkami. Kurtki oferowane przez tę markę to również lekkie kurtki idealne na wiosnę. Na przykład męska kurtka z kapturem w szaro-niebieskim kolorze, która jest wodoodporna i oddychająca.   

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.