AleKurtki.pl

Aktywne filtry

Kurtki, Monnari

Kurtka to taka część garderoby, którą używa się o każdej porze roku i trudno znaleźć inny, praktyczniejszy zamiennik. Oczywiście w zależności od pogody i temperatury nosi się różne ich odmiany. Do typowych must have w każdej szafie, niezależnie, czy męskiej, czy damskiej, należy zaliczyć: oczywiście ciepłą kurtkę na zimę, kurtkę przejściową na wiosnę i jesień np. ortalionową, jeansową lub skórzaną, lżejszą na wiosnę, która także sprawdzi się w letnie, chłodniejsze wieczory oraz cieplejszą i grubszą na jesień, a także przeciwdeszczową, o ile jedna z wyżej wymienionych nie spełnia tej funkcji.
Kurtki robione są z przeróżnych materiałów. Wyróżnia je wiele wzorów, kolorów czy zdobień, a także wiele ich odmian. Obecnie najbardziej znanymi są kurtki: jeansowe (tzw. katany), ramoneski (ze skóry lub PCV), pilotki, kurtki puchowe na zimę lub lżejsze puchowe na jesień, jak również parki czy budrysówki. Czy na przykład kurtki w żywych kolorach, które wyróżniają się z tłumu i ożywiają nawet najbardziej szary dzień. Natomiast skórzana ramoneska to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać rockowego wyrazu swojej stylizacji. Każda kurtka ma swój urok, jednak przy jej wyborze należy kierować się przede wszystkim jej przeznaczeniem na daną pogodę. 
Monnari jest marką, która doceniana jest przez wszystkie kobiety, dla których nowoczesne trendy modowe oraz ponadczasowa, uniwersalna elegancja stają się priorytetem. W szerokim asortymencie odzieżowym Monnari oferuje swoim klientkom m.in. wspaniale wykonane kurtki oraz płaszcze. Projektanci współpracujący z tą marką dbają o to, by kurtki i płaszcze, oprócz nienagannego wyglądu, charakteryzowały się także praktycznością i wygodą. Projekty Monnari odznaczają się unikalnym połącz nieme ponadczasowych, wiecznie modnych trendów modowych z nowoczesną stylistyką i estetyką. Rozbudowana paleta kolorystyczna kurtek i płaszczy Monnari sprawia, że odzież tej marki trafia w gusta wielu kobiet.
Kurtki i płaszcze Monnari charakteryzują się różnorodnością fasonów i wariantów stylizacyjnych. Projektanci tworzą często unikatowe projekty, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim indywidualistkom, ceniącym sobie oryginalność i kreatywność. Monnari oferuje swoim klientkom ciekawe, pikowane kurtki damskie w wielu kolorach, skórzane kurtki ramoneski, które swoim drapieżnym charakterem, podkreślają kobiecość. Oprócz tego, Monnari stawia na rozbudowaną linię płaszczy damskich, w których często widać liczne odwołania do klasyki damskiej mody – doskonale skrojone trencze z dwoma rzędami oryginalnych guzików oraz lekkie i przewiewne prochowce to tylko wybrane przykłady.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.