AleKurtki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • North Face

Kurtki, North Face

Kurtka to taka część garderoby, którą używa się o każdej porze roku i trudno znaleźć inny, praktyczniejszy zamiennik. Oczywiście w zależności od pogody i temperatury nosi się różne ich odmiany. Do typowych must have w każdej szafie, niezależnie, czy męskiej, czy damskiej, należy zaliczyć: oczywiście ciepłą kurtkę na zimę, kurtkę przejściową na wiosnę i jesień np. ortalionową, jeansową lub skórzaną, lżejszą na wiosnę, która także sprawdzi się w letnie, chłodniejsze wieczory oraz cieplejszą i grubszą na jesień, a także przeciwdeszczową, o ile jedna z wyżej wymienionych nie spełnia tej funkcji.
Kurtki robione są z przeróżnych materiałów. Wyróżnia je wiele wzorów, kolorów czy zdobień, a także wiele ich odmian. Obecnie najbardziej znanymi są kurtki: jeansowe (tzw. katany), ramoneski (ze skóry lub PCV), pilotki, kurtki puchowe na zimę lub lżejsze puchowe na jesień, jak również parki czy budrysówki. Czy na przykład kurtki w żywych kolorach, które wyróżniają się z tłumu i ożywiają nawet najbardziej szary dzień. Natomiast skórzana ramoneska to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać rockowego wyrazu swojej stylizacji. Każda kurtka ma swój urok, jednak przy jej wyborze należy kierować się przede wszystkim jej przeznaczeniem na daną pogodę. 
North Face to marka o charakterze sportowym, która posiada rozbudowaną sieć sklepów i butików na terenie całej Europy. Szeroki asortyment tej marki skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, ceniących sobie wygodę, komfort oraz praktyczne zastosowanie ubrań. Damskie kurtki North Face dostępne są w wielu kolorach – od jasnych, pastelowych odcieni (biel, ecru, perłowy czy w kolorze kości słoniowej), poprzez kolory średnio nasycone, klasyczne, aż do mocno rażących barw. North Face swoje okrycia wierzchnie projektuje także z przeznaczeniem na ciepłe i upalne dni – wspaniałe damskie kurtki wiosenno-letnie zaprojektowane zostały tak, by cechowały się lekkością i przewiewnością.
Kurtki North Face wykonywane są najczęściej z połączeń materiałów sztucznych i tych pochodzenia naturalnego. Dzięki tak skonstruowanym tkaninom marka North Face zapewnia swoim klientkom i klientom ubrania najwyższej jakości. Męskie kurtki utrzymane są zazwyczaj w ciemnych, stonowanych kolorach, natomiast kurtki damskie to wielokolorowy zawrót głowy! Projektanci współpracujący z marką North Face często wykorzystują sprawdzone fasonu. Pojawiają się pikowane kurtki jesienno-zimowe, wiosenno-letnie kurtki typu parka czy niezwykle praktyczne kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe w charakterystycznym dla tego rodzaju okrycia wierzchniego rażąco żółtym kolorze.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.